Noc z Evil Dead

Właśnie skończyłem oglądać trzecią część Evil Dead. Dwie pierwszy kilka godzin temu, do tego teledysk Lordi "Blood Red Sandman", a niedawno jeszcze "Discovering 'Evil Dead'". Został mi jeszcze prequel Evil'a ("Within the Woods") :). Zaskoczyła mnie druga część, zawsze wydawało mi się, że dzieje się w niej dokładnie to samo co w pierwszej, tylko z innymi aktorami, a tutaj zaskoczenie. Wychodzi na to, że drugą część jest kontynuacją pierwszej z której pierwsze kilkanaście minut, to streszczenie pierwszej (swoją drogą bardzo luźne ;)). Zresztą to samo jest w części trzeciej. Początkowe streszczenie też jest dość luźne. Ogólna treść się zgadza, ale pewne jej elementy odbiegają do pierwowzoru. Heh, ale tak, czy inaczej jest to świetna seria. Jak to powiedział "Szef", "pierwszy film w którym las zgwałcił dziewczynę" czy jakoś tak :P.

Przy okazjo dodam jeszcze coś nie na temat. Chciałem obejrzeć sobie teledyski Lordi, więwchodzęe na http://www.youtube.com/Lordiofficial a tam informacja "Film jest niedostępny w Twoim kraju.
Nie można wyświetlić oryginalnych polecanych filmów dla tego kanału z powodu ograniczeń dotyczących wieku lub lokalizacji.". Słyszałem o tym ograniczeniu, ale mi coś takiego przytrafiło się pierwszy raz. Kretynizm!!!